galeria wnetrza segment piaskowa 01 mob

Wnętrza segmentu na osiedlu Piaskowa

Wnętrze już po przekroczeniu progu zaskakuje. Jedynym jasnym akcentem jest tu marmurowa podłoga, jednakowa w całej przestrzeni wspólnej. Drzwi z ukrytą ościeżnicą do garażu wtapiają się w czarną ścianę, która ma swoją kontynuację w salonie maskując także wejście do toalety.

W niewielkich przestrzeniach zastosowanie drzwi z ukrytą ościeżnicą dodatkowo bardzo porządkuje przestrzeń. Żeby ocieplić wiatrołap na przeciwległej ścianie od wejścia do garażu, zostały dodane fornirowane lamele. Między nimi są ukryte wieszaki, rozkładane tylko w razie potrzeby.

PEŁNY OPIS

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Projekt

2020 r.

Wizualizacje

Piotr Packanik

Do salonu prowadzą industrialne szklane drzwi w czarnych profilach. Zabudowa kuchenna połączona jest z szafą porządkową w wąskim korytarzu. Żeby optycznie poszerzyć to przejście, fronty szafy są lustrzane. Dolne szafki kuchenne pokrywa fornir w ciepłym odcieniu. Natomiast w części wysokiej zabudowy jak i na frontach górnych pojawia się detal w postaci delikatnego ryflowania. Takie wykończenie powierzchni w jednym odcieniu, ale o dwóch fakturach wygląda bardzo elegancko i pięknie podkreśla grę światła. Ma również swoją kontynuację w zabudowie TV.

Oprócz wkomponowanego telewizora, który dzięki czarnemu tłu nie rzuca się w oczy, znajduje się tam też kominek elektryczny. Zabudowa telewizyjna kryje również dodatkowe schowki i płynnie przechodzi w świetlik sufitowy, który sprawia, że wnętrze wydaje się wyższe. Jest on wykonany w systemie sufitu napinanego. Natężenie światła można dowolnie regulować.